אבן חלילה – HALILA STONE

היא אבן איכותית המופיעה בגווני צהוב חרדל וחום , הצבע של האבן אחיד בהרבה מאבן טבעית רגילה וזה מהווה לה יתרון בבחירת ריצוף. אבן חלילה נחצבת בישראל ומגיעה אלינו מהר חברון. אבן חלילה לריצוף נחשבת יוקרתית וטרנדית מאד, היא תעניק לבית מראה חם ועתיק, עם תחושה מודרנית וחמה. זאת הסיבה שאבן חלילה מומלצת ע"י אדריכלים. הסיבה היא הטקסטורה היחודית של האבן.

אבן חלילה בעלת תכונות החזקות הכוללות עמידות בפני מים, איכותית ועמידה לאורך הזמן.

איכות האבן:

לאבן חלילה רמות מיון שונות בדומה לאבנים אחרות, המתבססות על דחיסות החומר ומראהו האחיד.

שימוש באבן חלילה:

ריצוף פנים הבית – ניתן לרצף את פנים הבית באבן חלילה, רק צריך להימנע מניקוי בחומרי ניקוי אלא רק במים ויש למרוח סילר אחרי ריצוף האריחים. הסילר חודר לנקבוביות האבן ויוצר שכבת מגן על האבן. ככה נגרום לאבן להישמר לאורך שנים ולהנות מיופייה תמיד.

ריצוף חוץ – ניתן לרצף חצרות באבן חלילה ולשלב גדלים שונים, ועיבודים שונים.

חיפוי קירות – אפשר לחפות קירות באבן חלילה, ניתן לקבל בכל גודל ולשלב את החיפוי בגדלים שונים

אבן חלילה היא אבן איכותית שתשמש אתכם שנים ארוכות ותיצור עבורכם אווירה נעימה במיוחד בחדרי הבית. היא מומלצת בעיקר לשימוש פנים אך ניתן לשלב אותה גם בקונסטלציות שונות של חיפויי חוץ, בסיוע מקצועי של אנשי מקצוע שמבינים כיצד להתקין את האבן ולהתנהג איתה.

אם בחרתם באבן חלילה לצורך ריצוף תהנו לאורך זמן ממראה מעוצב, שמשלב חמימות ומראה עתיק עם תחושה נקייה ומודרנית

תחזוקה:

אבן חלילה בעלת מקדם ספיגה גבוה יחסית כ- 1.5%. על מנת למנוע נזקים באבן ממומלץ בפעם הראשונה לפני אכלוס המבנה למרוח סילר למניעת ספיגת כתמים על הפעולה הזו יש לחזור אחת לשנה לתחזוקה וטיפול שוטף. כדי לשמור על מראה האבן ותכונותיה לאורך שנים.

התגובות סגורות